Thirrja e Telushit: Të bashkuar drejtë Kukësit!

0
SHPËRNDAJE

 

Bruno Telushi
Bruno Telushi

Skuadra e Flamurtarit po kalon një moment pozitiv pas dy fitoreve rradhazi ndaj Teutës dhe Tiranës, por padyshim edhe ngrohja financiare është një aspekt tepër pozitiv. Por thonë se oreksi vjen duke ngrenë, e till është edhe për vlonjatët që këtë javë përballen me Kukësin në fushën e këtye të fundit.

Kapiteni Bruno Telushi i ka bërë thirrje tifozerisë për të udhëtuar drejtë Kukësit për rezultat pozitiv. Tashmë në kampin kuqezi mbizotëron pozitiviteti dhe optimizmi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.