“Ti Shqipëri më jep nder”, zgjidhet slogani i Kombëtares në “Euro 2016”

0
SHPËRNDAJE

Edi Rama dhe Armand Duka
Edi Rama dhe Armand Duka

Kombëtarja/ Gjatë prezantimit të projektit për stadimin e ri “Arena Kombëtare”, presidenti i FSHF, Armand Duka ka zbuluar edhe sloganin që do të përfaqësojë Kombëtaren në rrugëtimin “Euro 2016”: “Ti Shqipëri më jep nder” është slogani që kemi zgjedhur për tu përfaqësuar në rrugëtimin tonë në “Euro 2016”. Sëbashku me pasionin dhe talentin djemve tanë mund të japim sukses. Ky stadium i ri dhe ky Europian nuk janë asgjë tjetër përveçse fytyra e futbollit shqiptar, një kapitull tjetër”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.