Tifozët e Interit kërkojnë largimin e lojtarit

0
SHPËRNDAJE

ranochia
Nuk e kanë kapërdirë humbjen në ndehsjen e parë tifozët e Interit!
Andrea Ranocchia nuk ka raport të mirë me tifozët e Interit.

Në paraqitjen e parë si titullar në sezonin e ri në Serie A, ai është vërshuar nga kritikat pas humbjes 2:0 nga Chievo.

Madje, mediat italiane raportojnë se tifozët i kanë bërë thirrje klubit që menjëherë ta largojë dhe transferojë një mbrojtës të ri.

Ranochia në edicionin e kaluar ishte i huazuar në Sampdoria, por tani është kthyer në Inter

S'KA KOMENTE

Comments are closed.