Tifozët e Luftëtarit vendosim “çmimet” e yjeve të merkatos

0
SHPËRNDAJE

Në një postim sa me humor aq edhe me ironi grupimi “Shqiponjat BLUZI 2011” ka vendosur që ti shesë lojtarët e tyre për 500 mijë euro ose ndërrim 1 me 3. Mbase të lodhur nga aludimet e shumta ata kanë postuar një status në rrjetin Facebook.
Ja postimi i plotë i tyre.
Okazionnn!!!
Per arsye emigrimi jasht vendlindjes me rastin e festave te fundvitit K.S Luftetari Gjirokasterka vendosur
te shkenbejm Abazaj me Hoxhallari Merveille Taku dhe nje bisht leke
ndersa Bregun me Latifi Mici dhe Malaj
ose kush ka byth nga 500 mije euro secili 😘

S'KA KOMENTE

Comments are closed.