Tifozët e Vllaznisë në protestë (Foto-Video)

0
SHPËRNDAJE

image

image
Superiorja/ Ashtu siç kishin paralajmëruar ditë më parë, tifozët e Vllaznisë duket se nuk durojnë dot më gjendjen e krijuar tek ekipi i tyre i zemrës. Tifozët kuqeblu kanë organizuae një protestë para godinës së Bashkisë Shkodër, duke kërkuar që kryebashkiakia e re, Znj. Voltana Ademi të dëgjojë zërin e tyre, dhe të marrë masa për gjendjen e krijuar tek ekipi i Vllaznisë, që mban vendin e fundit pas pesë javësh duke koleksionuar plot 5 humbje. Duket se dorëheqja e trajnerit Luan Zmijani nuk i ka qetësuar aspak gjakrat, dhe tifozët tashmë kërkojnë edhe dorëheqje të tjera. Tani ata duan që nga ekipi të largoher edhe administratori Neritan Kalamishi, si edhe drejtori teknik Armir Grima. Këto kërkesa kanë qënë qysh në fillim të sezonit, por tashmë duket se “pilafi nuk mbaj më uje”.
image

image

image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.