Tifozët e Vllaznisë takojnë Znj. Voltana Ademi

0
SHPËRNDAJE

Tifozët e Vllaznisë kanë marrë hapa seriozët për të ndryshuar sadopak gjëndjen e krijuar tek ekipi shkodran. Një përfaqësine tifogrupit “Vllaznit Ultras” janë takuar me kryeyaren e re të Bashkisë Shkodër, Znj. Voltana Ademi ku i kanë shpjeguar situatën dhe problemet që ata shohin aktualisht tek ekipi i Vllaznisë, ku Ajo është presidente. Pas këtij takimi ata morën garancinë se palët do të zhvillojnë një tjetër takim për të diskutuar këtë çështje. Ja deklara e plotë e “Vllaznit Ultras” në “Facebook”:
image

“Falenderojmë të gjithë “Vllaznit” qëishin sot prezent në aktivitet. Qëllimi u arrit! Takuam Presidenten e Vllaznisë, pasi i shpjeguam shkurtimisht disa probleme na u premtua nga ana e saj një takim ku do të diskutojmë më hollësisht.”

NJË JETË, DY NGJYRA, NJË SKUADËR!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.