“Tifozët Kuqezi” përgatisin suprizën e Europianit

0
SHPËRNDAJE

Grupimi i mirënjohur dhe i kudondodhur prej sa e sa vitesh, “Tifozët Kuqezi” prej disa ditësh i kanë hyre punës për të realizuar shpalosjen e një flamuri gjigant, në ndeshjen kundër vendit organizator të Euro 2016, Francës. Mësohet se përmasat e tij do të jenë edhe më të mëdha sesa flamuri i shpalosur disa vite më parë në “Qemal Stafa” kundër Ukrainës, pra do të kemi një rekord të ri në këtë aspekt.

Flamur-gjigand-470x258
Nga puna për realizimin e flamurit
Screenshot_2016-06-05-10-37-35
Rinor Sllova, ideatori i veprës

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.