Tifozët kuqezi rrethojnë hotelin e Kombëtares

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja/ Tifozët kuqezi kanë treguar se janë gjithmonë gati për të mbështetur skuadrën kombëtare. Shqipëria do të përballet sot në orën 20:30 me Ukrainën në stadiumin “Atleti Azzurri d’Italia” në Bergamo dhe mesa duket prania e tifozëve do të jetë masive. imageSfida miqësore me Ukrainën është testi i fundit për djemtë e De Biasit para Kampionatit Europian dhe tifozët do të bëjnë që skuadra ta ndjejë mbështetjen e tyre. Fansat kuqezi kanë rrethuar hotelin ku po qëndron kombëtarja për t’i dhënë përkrahje maksimale skudarës. /SuperSport/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.