Tifozi rumun vjedh flamurin e Romës (video)

0
SHPËRNDAJE

Një tifoz rumun i Astras ka mundur të shkëpusë një flamur të Romës por vetëm për pak caste pasi punonjësit e rendit e kanë kapur duke ja marrë dhe rikthyer tifozëve miq që kishin udhëtuar për të parë ekipin italin. Ndeshja mes Astra dhe Roma përfundoi në 0-0. Video e ngjarjes gjendet në likun e mëposhtëm

http://video.gazzetta.it/astra-roma-tifoso-romeno-ruba-bandiera-giallorossa-fermato-steward/6a1fc82e-bd7f-11e6-a73f-320d45815bc1?&cmpid=shortener_a16c266eiM_facebook

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.