Tifozi sulmon arbitrin, por e pëson keq (Video)

0
SHPËRNDAJE

Tjetër rast dhune është shfaqur në Turqi teksa një tifoz është futur në fushë gjatë ndeshjes Karabukspor dhe Elazgispor në Ligën e Dytë të Turqisë, për të goditur gjyqtarin. Teksa po drejtohej drejt arbitrit, një lojtar i ekipit mik të Elazgispor reagoi menjëherë duke e goditur tifozin në stilin “Kung Fu” duke e hedhur atë në tokë. Rastet e dhunës në futbollin turk ndaj arbitrave sa vijnë e shtohen në javët e fundit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.