Tifozi sulmon futbollistin Benzema (video)

0
SHPËRNDAJE

Një tifoz i është vërsulur futbollistit francez Karim Benzema por nuk dihet se me cfarë synimi ndërsa autobuzi sillte lojtarët e Real Madrid në një qendër stërvitore në Kanada. Për fat, rojet ndërhynë shpejt dhe lojtari nuk pësoi asnjë lëndim por gjithsesi u krijua një ndjenjë frike për momentin. E gjitha u kap në video.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.