Tirana / 250 mijë euro për Dokën nga Kroacia

0
SHPËRNDAJE

Tirana / ALbi Doka është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato dhe në kroaci po ngulmojnë për të, teksa mësohet se ka ardhur një ofertë e re.

“Panorama Sport” shkruan se është Osijeku i Grezdës dhe Ejupit ai që ka bërë një ofertë zyrtare në klub për shërbimet e mbrojtësit rë djathtë.

250 mijë euro është shuma që ofrohet për Dokën sipas gazetës dhe tanimë mbetet për t’u parë se çfarë do të bëjë Tirana.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.