Tirana afron një talent me perspektivë

0
SHPËRNDAJE

13724993_1727447590844689_2810094436869094867_o
Trajneri Daja gjate nje stervitje te ketyre diteve

Klubi i Tiranës bëri të ditur përmes një komunikate të sajën që grupi i nisur për fazën përgatitore në Serbi do të ketë në radhët e veta edhe lojtarin e talentuar,  ish-futbollistin e Kombëtares soë U21, Klodian Gino. Mesfushori beratas ka dalë nga akademia e Olym-piakos ndërsa si profesionist ka luajtur për Fostiras, Aris, Panargiakos dhe së fundmi te Kalamata.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.