Tirana AS dhe Intelektualet miqësore në Turqi

0
SHPËRNDAJE

Dy ekipet e futbollit të femrave, Tirana AS nga kryeqyteti dhe Intelektualet e Gjilanit që më parë njiheshin me emrin Drita Gjilan, do të marrin pjesë në disa takime miqësore në Turqi në datat 8 dhe 11 gusht. Të dy ekipet shqiptare do të kenë përballë ekipin turk të femrave Zeytinspor. Ky takim do tu shërbejë ekipeve në kuadër të përgatitjeve për edicionin e ri 2015-16, edicion në të cilin të dy ekipet shqiptare priten të hynë me synime serioze në kampionatet respektive, atë të Shqipërisë dhe Kosovës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.