Tirana-Daja, sot rinovimi

0
SHPËRNDAJE

Presidenti Halili dhe trajneri Daja
Presidenti Halili dhe trajneri Daja

Skuadra e Tiranës do të vazhdoj bashkëpunimin e saj me trajneri Ilir Daja. Në fakt kjo nuk është dicka e re, sepse në media më parë është lakuar se pavarësisht dorëheqjes, bashkëpunimi midis palëve do të vazhdoj me insistimin e presidencës bardheblu. Por medohet se sot, ditën e hënë, palët të hedhin firmën mbi kontratë për të vazhduar zyrtarisht bashkëpunimin për sezonin e ri futbollistik 2016-2017.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.