Tirana del “huq” në miqësore, dëmtohet japonezi Masato

0
SHPËRNDAJE

Apolonia – Tirana 0-0

Formacioni i Tiranës: Frasheri, Pashaj, Bulku, Smajli, Gerxhaliu, Hoxhallari, Teqja, Malaj, Fukui, Sefa, Lika. U aktivizuan: Peci, Kavdanski, Caka, Sorra, Deliaj, Nuriu, Domgjoni, Sallaku. Trajner: Shkelqim Muca.
image
Është mbyllur në barazim pa gola ndeshja miqësore e luajtur në Fier mes Apolonisë dhe Tiranës. Bardheblutë nuk kanë arritur të gjejnë golin as në këtë përballje, teksa duket qartë që reparti i sulmit po has mjaft vështirësi. Gjithashtu një tjetë problem për trajnerin Muça është edhe dëmtimi i sulmuesit japonez, FukuiMasato, i cili la lojën prej dëmtimit që pësoi në kavilje. Ka qënë një ndeshje e ekulibruar me mundësi shënimi për të dy skuadrat por që në fund askush nuk ka arritur të shënojël

S'KA KOMENTE

Comments are closed.