Tirana dhe Flamurtari me disa mungesa

0
SHPËRNDAJE

flamurtari-tiranaFlamurtari dhe Tirana do të përballen sot në Vlorë në një takim që premton të zbavisë shikuesit pasi vihen kundër njëra tjetrës dy skuadra që bëjnë futboll të hapur dhe të shpejtë por që duken edhe në formë të mirë.

Por për fat të keq, të dyja skuadrat do të kenë mungesa të cilat sipas Sport Ekspres janë të konfirmuara si vijon: te Flamurtari do të mungojnë Zeqiri dhe kapiteni Telushi ndërsa afrikani Merveille do të jetë mungesa e madhe e bardhebluve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.