Tirana e treta, fiton me kurbinasit

0
SHPËRNDAJE

15055718_1784650158457765_4572176170859016631_nTirana ka fituar sërish, kësaj rradhe minimalisht 1-0 ndaj Lacit me një gol të Mervejl në minutën e 66. Tirana numëron 20 pikë dhe me këtë fitore renditet në vendin e tretë.

Laci zhvilloi 90 minuta të mira, por duke mos pasur fuqin e duhur goditëse përpara portës kundërshtare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.