Tirana, “frikë” nga temperaturat e ulta

0
SHPËRNDAJE

Olsi Teqja do të jetë në fushë për Tiranën, duke qetësuar trajnerin Josa për qendrën e mbrojtjes, pasi dihet se mungon edhe Muça i dëmtuar.

Mungesa të tjera janë ato të Vucajt, Ede dhe Mustafës, ndërkohë që një problem i madh do të jenë temperaturat e ulëta.

Kjo vlen për lojtarët afrikanë, Mervejl, Sise dhe Mojse që do të jenë titullarë sot ndaj Skënderbeut, të cilët nuk janë mësuar me të ftohtin e acartë që ka pushtuar vendin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.