Tirana, gati testi për lojtarin maqedonas

0
SHPËRNDAJE

 

13165882_265544143791486_7504762135083477850_nMartin Blazevski ka mbërritur pasditen e së hënës në Tiranë. Ai do të vihet nesër në urdhërat e trajnerit Ilir Daja, për të treguar aftësit e tij. Sic dihet Blazevski do të testohet nga Daja dhe stafi i tij./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.