Tirana, gati tri afrime

0
SHPËRNDAJE

pashaj (2)Tirana pritet të zyrtarizojë disa afrime, ndërkohë që sipas “Panorama Sport”, pritet të ketë bisedime me Entonio Pashajin, afrimi i të cilit do të mbyllte llogaritë me mbrojtjen.

Sa i takon sulmit, serbi Miroslav Markoviç është pëlqyer dhe sipas gazetës është arritur akordi, ashtu sikurse pritet të firmoset me ish-mesfushorin e Vllaznimit, Flamur Bajramin që ishte së bashku me pjesën tjetër të ekipit në fazën përgatitore në Zlatibor.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.