Tirana gjen bomberin e ri (video)

0
SHPËRNDAJE

Tirana ka gjetur sulmuesin e ri. Ai ë shtë  Vladimir Djilas. Por deklarata në  faqen zyrtare në  facebook të  bardhebluve ë shtë  pak e dyshimtë , pasi në  titull bë het e ditur se lojtari në  fjal ë shtë  pë rforcimi i rradhë s i bardhebluve, ndë rkohë  që  në  brë ndë si të  shkrimit bë het e ditur se lojtari do të  monitorohet me kujdes gjatë  ditë ve në  vazhdim nga stafi bardheblu.

11822782_1608615602727889_4862339635226773269_n

FACEBOOK TIRANA

Vladimir Djilas eshte sulmuesi qe do ti bashkohet Tiranes ne Mavrove. Futbollisti serb ka gjetur akordin me bardheblute dhe do te nise aventuren bardheblu nga dita e neserme. Prej disa kohesh stafi teknik e ka ndjekur futbollistin 32 vjecar dhe ka dhene OK-in qe ai ti bashkohet bardhebluve. Vladimir Djilas ka nje karriere te pasur dhe ka provuar te luaj vec kampionatit serb dhe ne Bullgari, Kazakistan dhe se fundmi ne Greqi. Ne gjashte muajt e sezonit qe lam pas, Vladimir Djilas eshte aktivizuar me skuadren e Ergotelis ne Superligen greke. Sulmuesi serb eshte 188 centimetra dhe luan ne vijen e pare te sulmit. Karakteristikat e tij dhe eksperienca e madhe, jane kriteret e duhura per te plotesuar vendin e mbetur bosh ne repartin ofensiv. Futbollisti do te vezhgohet me kujdes nga stafi teknik gjate diteve pergatitore ne Maqedoni.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.