Tirana gjen “sozinë” e Karan

0
SHPËRNDAJE

jasminTirana kërkon një qendërmbrojtës dhe ka nisur bisedimet me kapitenin e Novi Pazar, Jasmin Trtovac.

Shtatlarti 29-vjeçar ka nisur bisedimet me bardheblutë shkruan “Panorama Sport” dhe shihet si një alternativë e mirë për të zëvendësuar serib e larguar nga Tirana, Dejan Karan.

Trtovac, krahas Novi Pazar, është aktivizuar edhe në Rumani me Gloria Bistrica dhe Gaz Metan.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.