Tirana hedh poshtë emrat e fundit të merkatos

0
SHPËRNDAJE

tirTirana ka hedhur poshtë emrat e merkatos, që lakonin orët e fundit për një transferim tek bardheblutë.

Panorama Sport dhe Sport Ekspres shkruanin sot se, sulmuesit Andi Ribaj dhe Sindri Guri janë pranë shumë pranë kalimit tek kryeqytetasit, por duket se një gjë e tillë nuk do ndodhë. Ja deklarata e Tiranës, në faqen zyrtare të saj:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.