Tirana, hijet e borxheve ende të pranishme

0
SHPËRNDAJE

Tirana 1Tirana nuk e ka zgjidhur ende çështjen e borxhit që ka ndaj ish-trajneri Shkëlqim Muça, dhe këtë e ka pohuar ish-trajneri në një prononcim për Panorama Sport.
Ai është shprehur për gazetën se pret zbatimin e vendimit të marrë i cili është i formës së prerë dhe se nuk ka patur asnjë kontakt nga drejtuesit e klubit bardheblu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.