Tirana “ka krahë” në derbi

0
SHPËRNDAJE

tirana2-1024x744Skuadra e Tiranës po i jep dorën e fundit përgatitjeve në vigjilje të derbit ndaj Partizanit. Trajneri Mirel Josa, vec sulmuesit Edeh, pjesën tjetër të skuadrës e ka të plotë, pasi me grupin janë stërvitur rregullisht edhe dy lojtarët e krahut, Hoxhallari, mbrojtës i majtë dhe Kerciku, mbrojtës i djathtë. Hoxhallari la fushën për dëmtim ndaj Kukësit një javë më parë. Ndëkrohë që Kërciku nuk u aktivizua farë ndaj Kukësit. Sipas asaj që duket të dy lojtarët do të jenë në dispozicion të Josës për derbin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.