Tirana-Kërçiku, detajet e kontratës

0
SHPËRNDAJE

kerciku rinovonTirana ka prezantuar dhe zyrtarizuar marrëveshjen me lojtarin e linjës së djathtë Dorian Kërçiku.

Klubi bardheblu ka njoftuar se me 22-vjeçarin ka nënshkruar një kontratë të re për 3 vitet e ardhshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.