Tirana kërkon Josën

0
SHPËRNDAJE

Josa3Tirana kërkon të kthejë në klub Mirel Josën, ish-trajnerin e Skënderbeut, e shkuara e të cilit është e lidhur me bardheblutë ku ai ka luajtur dhe e ka drejtuar si trajner.
Josës i është bërë një ofertë shkruan Panorama Sport, por në një pozicion të ri, si këshilltar i presidentit Halili dhe mbetet për t’u parë nëse do ta pranojë atë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.