Tirana mbyll përgatitjet, grumbullohet në Dajt

0
SHPËRNDAJE

13221359_1701513673438081_3292131912974947438_oSkuadra bardheblu  ka mbyllur pergatitjet per ndeshjen ndaj Vllaznise. Trajneri Ilir Daja para se te niste seanca e fundit stervitore ne “Skender Halili”, i ka kerkuar futbollisteve perqendrim maksimal para nje takimi qe duhet fituar. Edhe pse tifozet do te mungojne ne stadium, serish ata do te jene jashte stadiumit dhe kjo do te jete nje motiv me teper. Bardheblute kane mbyllur pergatitjet per tu grumbulluar ne Dajt ku pushuan para takimit me Vllaznine qe do te luhet ne oren 17:30 ne “Selman Stermasi”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.