Tirana mbyll përgatitjet, grumbullohet në Fier

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra e Tiranës ka zhvilluar ditën e sotme prej orës 16:00 përgatitjet e rradhës në kompleksin “Skënder Halili”. Bardheblutë nën drejtimin e trajnerit Ilir Daja kanë mbyllur seancën e rradhës stërvitore për ndeshen me Bylis. Erando Karabeci do të rikthehet nga pezullimi, Muca është gati për t’a nisur nga minuta e parë po ashtu si dhe Malaj. Muzaka ka rekuperuar ne kohe demtimin muskular dhe eshte gati. Karan, Gerxhaliu, Kerciku dhe Bulku jane stervitur te diferencuar dhe ka pak gjasa te jene te gatshem per te dielen. Bardheblute neser do te zhvillojne seancen e fundit para se te lene kryeqytetin per tu grumbulluar ne Fier.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.