Tirana me probleme para Skëndebeut, Vucaj në dyshim

0
SHPËRNDAJE

Erjon Vucaj
Erjon Vucaj
Superiorja/ Ekipi i Tiranës duket se nuk shkëputet dot nga problemet këtë sezon. Lajmi më i keq i fundit vjen nga mesfushori shkodran Erjon Vucaj, i cili ka pësuar një dëmtim, dhe ende nuk dihet se në ç’farë shkallë është. Pritet që përgjigjen e rezonancës për të parë më mirë dëmtimin Vucaj do t’a marrë ditën e nesërme. Nuk dihet nëse mesfushori do të jetë i gatshëm për sfidën mjaft të rëndësishme ndaj Skënderbeut, apo do të jetë një mungesë e rëndësishme për trajnerin Muça. Pavarësisht optimizmit, duke mjaft e vështirë që Vucaj të udhëtojë me skuadrën drejt Korçës, pasi ai nuk është stërvitur as me skuadrën ditën e sotme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.