Tirana merr Gilberton, të hënën prezantimi

0
SHPËRNDAJE

Foto e marrë nga sportal.al

Superiorja/ Më në fund lajme të mira për Tiranën. Ekipi bardheblu tashmë ka arritur akordin zyrtar me sulmuesin brazilian Gilberto. Lojtari ka mbërritur në Shqipëri, dhe ditën e henë pritet të bëhet edhe prezantimi i tij zyrtar me fanellën bardheblu. Sulmuesi brazilian ka zhvilluar një takim vetëm për vetëm me drejtorin Muka. Duket se afrimi i Gilbertos do të zgjidhë përfundimisht çështjen e sulmit tek Tirana pasi dihet që ky repart çalon. Drejtuesit nuk kanë humbur kohë, dhe kështu kanë kompletuar njëherë e mirë sulmin bardheblu. Tashmë priten edhe të tjera afrime tek ekipi i drejtuar nga trajneri Muça.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.