Tirana mohon grushtet në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

14707026_1774846892771425_98529311814170427_o

Klubi i Tiranës ka mohuar të ketë pasur grushte brenda skuadrës para disa ditësh. Një lajm i botuar dje, se Erjon Vucaj kishte goditur njërin prej lojtarëve afrikanë në stërvitje, është hedhur poshtë nga zyra për shtyp e bardhebluve:

“Nuk ka pasur asnjë përplasje apo incident në stërvitje. Erjon Vucaj ishte pjesë e skuadrës dhe ishte në fushë edhe në Laç, kundër Vllaznisë, duke hedhur poshtë gjithë aludimet”, raportohet sot në reagimin e klubit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.