Tirana mund të ndricohet ndaj Kukësit

0
SHPËRNDAJE

Pavarësisht se problemi i skuadrës së Tiranës nuk është ndricimi, gazeta SportEkspres bënë të ditur se specialistat e ndricimit kanë konfirmuar ndezjen e impiantit në ndeshjen e rradhës së bardhebluve.selman-stermasi-660x330Sic dihet Tirana do të pres në shtëpi Kukësin që po kalon një formë të mirë sportive. Kuksianët e drejtuar nga tekniku Klodian Duro, renditen në vendin e 3-të me 44 pikë, Tirana në vendin e 5-të me 40 pikë. Tirana-Kukesi-2-1.-Bakaj-ne-dyluftim-700x466Ndeshja pritet të jetë e rivalizuar, edhe pse në aspektin psikologjik skuadra e Kukësit duket e avantazhuar, pasi vjen pas 3 fitoreve rradhazi, ndërsa Tirana ka pësuar 2 humbje në tri takimet e fundit dhe ka barazuar vetëm me Flamurtarin në shtëpi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.