Tirana në përgatitje, pa mungesa ndaj Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Sot siç do ditë tjetër për skuadrën e Tiranës është zhvilluar seanca stërvitore për ndeshjen e së premtes ndaj Partizanit. Paradite ata në ambientet e klubit kanë zhvilluar një seancë teorike dhe më pas kanë ndjekur një material filmik për ta analizuar sic bënë dhe dje, bën me dije faqa zyrtare e Tiranës. Pasdite bardheblutë kanë zhvilluar një tjetër seancë përgatitëse në “Selam Stermasi”. Ndryshe nga çfarë u tha dje të gjithë lojtarët janë të gatshëm dhe me një gjendje mjaft të mirë.

Më poshtë do të mund të gjeni dhe foto nga përgatitjet e sotme të skuadrës:

Tirana 1

Tirana 2

Tirana 3

Tirana 5

Tirana 6

Tirana 8

Tirana 10

S'KA KOMENTE

Comments are closed.