Tirana në stres dhe mungesa përpara Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

tirana-vllaznia-300x183Skuadra e Tiranës, vec stresit të rezultateve të dobëta dhe protestës së tifozëve të mërzitur nga ecuria e bardhebluve, tashmë përballet edhe me mungesa ndaj Vllaznisë. Olsi Teqja dhe Dorian Kërciku s’do të jenë të disponueshëm. Pritet një sfidë e vështirë ndaj Vllaznisë pasi kuqeblutë kërkojnë mbijetesën, ndërkohë që Tirana ka humbur vendin e  tretë dhe kërkon ta marrë sërish pozicionin që mbante më parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.