Tirana nxjerr në treg biletat për ndeshjen me Teutën, ja çmimet

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/Dalin neser ne shitje biletat e ndeshjes numer pese ne kampionat per bardheblute. Tirana – Teuta do te luhet ne oren 19:00 ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”. Biletat per kete takim do te dalin ne shitje neser tek biletaria tek 9-kateshet dhe tek biletaria prane stadiumit “Qemal Stafa”. Biletat ne tribunat A dhe B kushtojne 600 leke (te reja), ndersa ne tribunat D1,D2,D3 kushtojne vetem 300 leke (te reja).

S'KA KOMENTE

Comments are closed.