Tirana-Partizani, ja ku transmetohet derbi i madh

0
SHPËRNDAJE

15219658_1086226898141899_4379515879484732707_nTirana-Partizani është një ndeshje që do të ketë vëmendje maksimale dhe do të transmetohet nga “SuperSport” dhe TVSH. Derbi nuk është sfidë që i intereson vetëm kryeqytetit, por është nga ato ndeshje që ka interesim edhe në qytetet e tjera.

Të gjithë ata që nuk do të kenë mundësinë për të qenë prezent në stadium, mund ta shikojnë këtë sfidë në dy ekranet e mësipërme. TVSH dhe “SuperSport” do të sjellin emocionet. /minuta90.com/

15241181_706502339525406_5771762410408854376_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.