Tirana-Partizani, ja moti që pritet të jetë pasditen e sotme

0
SHPËRNDAJE

?????????????????????????????????????????????????????????

Takimi Tirana-Partizani pritet të zhvillohet në kushte të favorshme klimatike. Sot pritet që të mos ketë reshje dhe ky është i vetmi fakt që qetëson jo vetëm ekipet, por edhe tifozët për derbin e madh të kryeqytetit.

E enjtja do të karakterizohet nga i ftohti, por me një mot të kthjellët. Temeraturat në orët e pasdites pritet të zbresin deri në 3-4 gradë, por për fat nuk do të ketë reshje shiu.

Skuadrat janë përgatitur edhe për këtë fakt. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.