Tirana – Pashaj sot në gjyq

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Tirana ka edhe një çështje tjetër borxhi, teksa para pak ditësh në “Sport Ekspres” u publikua lajmi se mbrojtësi Entonio Pashaj ka kërkuar pagat e prapambetura, që shkojnë në rreth 20 milionë lekë.

Tashmë palët do përballen në Dhomën Kombëtare të Zgjidhjes së Konflikteve, teksa sipas “Panorama Sport” gjyqi do të zhvillohet sot  në orën 15:00.

Ndaj Pashajt do ishte borxhi i radhës për Tiranën, që gjatë kësaj periudhe ka shlyer shuma të mëdha ndaj lojtarëve të huaj dhe vendas, të gjitha për paga të prapambetura.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.