Tirana përballë Bylis me mungesa

0
SHPËRNDAJE

received_659819284171935Tirana luan sot ne transferte perballe Bylis. Ky takim eshte teper i rendesishem per objektivat sezonale qe kjo skuader ka. Ne “Adush Muca” ndeshja do te luhet ne oren 16:00. Skuadra eshte grumbulluar dje ne Fier.

Ne kete ndeshje jane rikthyer me kondicion te plote Muca dhe Malaj nderkohe qe Karabeci ka likuiduar skualifikimin. Lika po kalon nje gjendje gripale dhe pritet te mos luaj por te jete i gatshem ne stol. Te padisponueshem per sot jane Bulku, Karan dhe Kerciku, te tre te munguar per shkak demtimi.

Ndeshja Bylis – Tirana do te transmetohet live ne “Supersport”/Marre nga KF Tirana ne fb.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.