Tirana, përgatitje intensive para Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra e Tiranës vijon përgatitjet në kompleksin sportiv “Skënder Halili”. E gjithë vënëndja e bardhebluve është përqëndruar tek ndeshja e të hënës ku do të presin në “Selman Stermasi” Skënderbeun e problemeve në ndeshejt e fundit. Trajneri Ilir Daja është duke përgatitur një ndeshje ku ekipi i Tiranës do të kërkojë me patjetër fitoren për të arritur objektivat që skuadra e tij ka.

Elis Bakaj dhe Edvan Bakaj
Elis Bakaj dhe Edvan Bakaj

Pavarësisht shumë aludimeve në media të ndryshme apo rrjete sociale, se mund të ketë një marrëveshje në këtë takim, bardheblutë po përgatiten maksimalisht për një fitore që do t’a afronte me Europën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.