Tirana pret me ngulm Ndikumanën

0
SHPËRNDAJE

Selemani Ndikumana
Selemani Ndikumana

Ndikumana pritet të jetë përforcimi i rradhët i bardhebluve. Menaxheri i tij mësohet se ndodhet në Tiranë dhe është takuar me drejtuesit bardheblu. Vetë lojtari në fjal ka pohuar për Panorama Sport se do të mbërrijë së shpejti në rradhët e Tiranës. Por bardheblutë nuk do ta ndalin hapin këtu dhe mësohet se shumë shpejtë do të bëjnë edhe 2-3 zyrtarizime në vijën e parë të sulmit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.