Tirana “ridashurohet” me afrikanët

0
SHPËRNDAJE

13913724_1735363606719754_3119306436578828179_oTirana, duket se e ka gjetur vendin e huaj nga ku të marrë futbollistë. Bëhet fjalë për kontinentin afrikan.

minuta90.com mëson se pas Selemani Ndikuamana, Francis Olaki dhe Meddie Kagere, priten që të tjerë futbollistë të tjerë të vijnë nga Afrika.

Kryesisht, pritet të jenë sulmues afrikanë, pasi aty është reparti ku Tirana ka më shumë nevojë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.