Tirana rifillon përgatitjet…në palestër

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra ka e Tiranës e ka nisur javën përgatitore në palestër. Paraditja e sotme ka patur në program një seancë force për futbollistët bardheblu. Tirana do të luajë në fundjavë ndeshjen e parë për fazën e katërt ndaj Tërbunit në “Selman Stermasi” dhe sot kanë nisur përgatitjet për të. imageBardheblutë seancat e forcës do t’i zhvillojnë në “Performance Gym”. Ndërkohë pasditen e sotme, në orën 17:00, skuadra bardheblu do të zhvillojë një tjetër seancë përgatitore në kompleksin “Skënder Halili”.image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.