Tirana sfidon Vllazninë për një sulmues

0
SHPËRNDAJE

Dejan Djanic
Dejan Djanic


Tirana ka hedhur sytë në Mal të Zi për sulmues, teksa ka pikasur prej kohësh serbin Dejan Deniç.

Minuta90.com zbulon se bardheblutë janë të avantazhuar për të përfituar shërbimet e sulmuesit 30 vjeçar që ndiqet edhe nga Vllaznia.

Shkodranët e kanë ndjekur atë në ndeshjen e djeshme që Bokelj luajti me Vojvodinën dhe sulmuesi shënoi, por do duhet të mposhtë konkurencën e Tiranës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.