Tirana tenton lojtarin e Bylisit

0
SHPËRNDAJE

Ekipi i Bylis
Ekipi i Bylis

Bardheblutë duket se janë futur në bisedime me lojtarin e Bylisit, Emanuel Mbella. Bardheblutë janë në kërkim të një sulmuesi të shpejtë dhe Mbella pritet të jetë një kandidaturë. Por lojtari disponon një kontratë me skuadrën ballshiote dhe nëse kjo transfertë kryhet, padyshim më parë duhet akordi midis dy klubeve./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.