Tirana teston veten para Bylis

0
SHPËRNDAJE

Tirana A – Tirana B 5-0

Golat: Bakaj 7′, Lika 26′ 32′, 40′, Mete 28′ (aut)

imageSuperiorja/ Në prag të ndeshjes kundër Bylis, ekipi i Tiranës ka zhvilluar sot pasdite një ndeshje kontrolli. Skuadra e parë ka mundur rezervat me rezultatin 5-0 në një takim që ka zgjatur vetëm 50 minuta dhe i ka sherbyer trajnerit Daja per te pare formën e lojtarëve me të cilët pritet të luajnë të dielën në transfertën e Ballshit. Lajme të mira vijnë nga të rikthyerit nga dëmtimet, pasi një nga lojtarët kyç të sezonit tek bardheblutë, Gentjan Muça, tashmë është rekuperuar plotësisht.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.