Tirana, Uillian sërish nuk bind

0
SHPËRNDAJE

Braziliani Uillian i ardhur me shumë bujë në rradhët e bardhebluve ende nuk bind stafin drejtues të bardhebluve. Trajneri Ilir Daja edhe pas miqësores ndaj Kamzës ku Tirana humbi dhe Uillian u aktivizua 60 minuta, ka deklaruar se lojtari në fjal nuk ka lënë asnjë përshtypje dhe me të tilla performance s’ka mundësi të luaj në ekipin e tij. Duket më shumë një rezistencë e lojtarit për të përfituar pagat e përcaktuara në kontrat tashmë, sepse historia e tij tek Tirana, 9 javë nga fundi i sezonit, duket e mbyllur.

Tirana 1

S'KA KOMENTE

Comments are closed.