Tirana-Vllaznia mund të luhet në Korçë

0
SHPËRNDAJE

tirana2-1024x744

Tirana-Vllaznia ende nuk është përcaktuar se ku do të luhet, teksa si fillim u mendua që ndeshja të luhej në “Elbasan Arena”.

Ky opsion ka rënë poshtë, dhe momentalisht ekzistojnë dy mundësi: stadiumi “Skënderbeu” në Korçë dhe stadiumi “Loni Papuçiu” në Fier.

Momentalisht nuk ka asgjë zyrtare dhe pritet që klubi bardheblu të dalë zyrtarizojë stadiumin se ku do ta presë Vllazninë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.